Ücretsiz Muayene

AVA Estetik, alanında uzman doktor ve sağlık çalışanları, modern hastaneleri ve teknolojik altyapısı sayesinde Türkiye’de sağlık turizmine yepyeni bir yön kazandıran bir uygulamadır. Kaliteli ve ücretsiz muayene şeklinde hizmet sunan kliniğimizde muayeneden sonra kişilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli tedavi yöntemleri sunuluyor. Ülkemizin estetik operasyonlar açısından son derece rağbet gördüğü göz önüne alındığında siz de sağlıklı ve estetik bir görünüme kavuşmak için bizimle iletişime geçebilir ve en güvenilir estetik uygulamalar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz Danışmanlık

AVA Estetik, tıp dünyasında meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip eder ve bu gelişmeler ile hastalarına en etkili çözüm önerilerini sunar. Kliniğimizin en temel önceliği hasta sağlığını ve memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. Bu doğrultuda tüm sağlık hizmetlerimizi gelişmiş teknolojiler ışığında gerçekleştirmekteyiz. AVA Estetik, Türkiye’de kişilerin en sağlıklı şekilde  estetik sorunlarına çözüm bulabilmek adına ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz VIP Transfer

AVA Estetik; İstanbul ikamet etmeyen  ve kliniğimizden  ve sağlık turizmi bağlamında hizmet talep eden hastaların uygulama öncesi ve sonrası sürecini oldukça konforlu bir hale dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bu kapsamda ücretsiz VIP transfer hizmeti sunuyoruz. Hasta sağlığının en önemli unsur olduğu bilinciyle hizmet sunan AVA Estetik, ücretsiz VIP transfer sayesinde hastalarına havaalanı ve konaklama yeri ulaşımı noktasında rahat ve güvenli bir hizmet vaat eder.

Otel Rezervasyonu

AVA Estetik; sağlık turizmi yurtiçi ya da yurt dışından gelerek hizmet almak isteyen hastalara operasyon öncesi ve sonrasında lüks ve konforlu bir ortam oluşturmayı hedefler. Bu anlamda kliniğimiz otel konaklaması ve rezervasyon hizmeti verir. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastaların konaklama problemi yaşamalarını engellemek amacıyla süreci bütünüyle takip eder ve her aşamayı uluslararası standartlarda takip eder. Bu kapsamda sunulan sağlık turizmi uygulamaları, hastaların ulaşım, konaklama, sağlık tesisleri ve rehabilitasyon açısından ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenir.

Tercümanlık Hizmeti

Türkiye’de estetik ve sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen fakat dil problemi ile karşı karşıya kalan pek çok hasta bulunmaktadır. Bu kapsamda kliniğimiz tercümanlar ile hastalarına hizmet sunmaktadır. Bu sayede hastalar kendilerini ülkelerinde gibi rahat hissedebilirler. Bunun yanı sıra kliniğimizin görevlendirdiği tercüman havalimanına indiğiniz anda sizi karşılar ve tedavi süreciniz boyunca yanınızda olur. Tercümanlık uygulamamız ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı Hastanelerimiz

AVA Estetik sağlık turizmi hizmeti ile ücretsiz VIP transfer, muayene hizmetleri ve ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kliniğimiz en son teknolojik cihazlar ve uzman sağlık kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmetlerini sunmaktadır. Tam donanımlı hastaneler ile iş birliği içerisinde olan AVA Estetik, hastaların sağlık sorunları için en iyi çözümleri sunmaktadır.